All best sellers
  • Banner

Ribbons and tapes
Tekstylia do kuchni, woreczki na pieczywo, wstążki, koronki, poszewki

Ribbons and tapes

W domu brakuje przytulnej atmosfery? Zdecyduj się na miękkie i urocze dekoracje – pluszowe misie, oryginalne poszewki na poduszki czy tekstylia kuchenne. Dzięki nim wnętrze zyska znacznie więcej ciepła. Dekoracje znajdą miejsce w każdym wnętrzu – nie tylko kuchni czy salonie, ale także sypialni, dziecięcym pokoju czy korytarzu. Sprawdź, jak niewiele trzeba, aby dom zmienił się w spokojną przystań.

Wstążki i koronki

Nic nie cieszy tak, jak samodzielnie stworzona dekoracja. Polecamy wstążki oraz koronki idealne do obszycia poduszek, zasłon, firanek i innych tekstyliów.

Worki brudne/czyste

Zadbaj o czystość w domu – wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w naszych workach na czystą i brudną odzież. Są nie tylko praktyczne, ale także gustowne.

Poszewki

Urocze poszewki na poduszki nie tylko staną się ozdobą wnętrza. Przydadzą się zawsze, gdy pojawi się ochota na drzemkę lub potrzeba, aby się przytulić.

Tekstylia kuchenne

Ważne, aby tekstylia kuchenne były nie tylko praktyczne, ale przy tym eleganckie. Znajdź idealną rękawicę lub gustowny chwytak i zmień wystrój wnętrza.
Active filters

Reference: YB14-PL502

Nazwa produktu

Review(s): 0

YB14-PL502
Price zł21.77 tax incl.
zł17.70 tax excl.
More
Dostępność - wymaga weryfikacji na magazynie

Follow us on Facebook