Wielkanoc

Dzięki naszym uroczym dekoracjom sprawisz, że święta staną się kolorowe i radosne! Polecamy artykuły wielkanocne będące symbolicznym nawiązaniem do tych pięknych kilku dni w roku. Są to nie tylko pisanki oraz jaja ceramiczne, ale także ozdoby świąteczne w kształcie domowych zwierząt czy wiosennych roślin. Przydadzą się podczas przygotowywania koszyka, dekoracyjnych wianków i stroików, a także innych pomysłowych rozwiązań do domu, restauracji lub hotelu. Wśród artykułów wielkanocnych znajdują się zarazem gotowe produkty, jak i ozdoby oraz pisanki czekające na to, aż ktoś samodzielnie je upiększy.

Ceramika i akryl

Polecamy produkty wykonane z ceramiki i akrylu. Wystarczy choć niewielka ozdoba, aby zmienić wystrój wnętrza i wprowadzić do niego świąteczną atmosferę.

Jajka, pisanki, ozdoby

Czym byłyby święta wielkanocne bez pisanek? Polecamy kolorowe jajka, zawieszki w kształcie serc, a także wiosenne ozdoby w postaci kolorowych motyli.

Wianki i kompozycje

Dekoracje w postaci wianków i kompozycji będą prezentować się wyśmienicie na rodzinnym stole lub w oknie przyozdobionym na czas świąt wielkanocnych

Sign in

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart